Zafer Polat Koyuncu

1. Zafer Polat Koyuncu Kimdir?

Zafer Polat Koyuncu,

Kocaeli’nde doğmuştur. İlköğretimini Kocaeli Ulugazi İlköğretim Okulu’nda, liseyi Adana Erkek Lisesi’nde, üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine ilk olarak Sakarya Üniversitesi Yönetim Organizasyon bölümünde başlamış, halen Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmektedir.

Üniversite yıllarında birçok uluslararası enstitüden eğitimler alan Koyuncu, kişisel gelişim alanında dünyaca ünlü eğitmenler Sayın Debra Wylde ve Robert Smith’in asistanlığını yapmış ve dönemin en genç eğitim danışmanı olarak birçok eğitim organizasyonunda görev almıştır.

Kendi alanı dışında almış olduğu eğitimleri alanı ile harmanlayarak, çok sayıda kurum ve kuruluşa eğitim vermiştir. Özellikle öğrenmeyi öğrenme ve yaşam boyu gelişim eğitimleri ile çok sayıda okul, dershane ve üniversite tarafından tanınan Koyuncu, Bursa’da Türkiye’nin en başarılı okullarından biri olan, Emine Örnek Okulları’nın 2007 yılından beri danışmanı olarak çalışmakta, “Geleceğin Liderleri” eğitimleri adı altında sunduğu, kişilere ve kurumlara özel eğitimlerini kurucusu olduğu Mind Up Eğitim ve Danışmanlık çatısı altında sürdürmektedir.

Starwood Akademi’nin kurucu eğitmeni ve danışmanıdır. Mobilya ve perakende sektörüne yönelik olarak mesleki eğitim ve gelişim konularındaki uzmanlığını akademi çatısı altında paylaşmaktadır.

“Gel- der Kişisel Gelişim ve Kalite Derneği” genel sekreteri olan Koyuncu, Bursa Erguvan Lions Kulübü ve Nilüfer İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile 2008-2009-2010-2011 yıllarında “Farkındayız” projesiyle 55.000′den fazla öğrenciye gönüllü olarak eğitim vermiştir. Aynı şekilde İnegöl’de 4400 öğrenciye sınavlarda başarılı olmanın yollarını anlatan Koyuncu, meslek liselerinin gelişimine destek olmak amacıyla İnegöl Milli Eğitim Müdürlüğü, İnegöl Kaymakamlığı, İnegöl Belediyesi, İnegöl Ticaret Odası ve Müsiad işbirliği ile hazırlanan “Benim Geleceğim Mobilya” projesinin de danışmanlığını yürütmektedir.

Ayrıca ASTV’de “Tut Elinden Hedefinin” Programının yapımcısı ve sunucusu olarak da birçok öğrencisine televizyon aracılığıyla ulaşmıştır.

Koyuncu’nun hızlı okuma ve kişisel gelişim üzerine yazmış olduğu üç tane kitabı yayınlanmıştır.

IMG_5581IMG_0214IMG_9688

Reklamlar

2 Yorum »

  1. kırıkkale üniversitesini de burada görmek isteriz sayın koyuncu:D

    Yorum tarafından kübra yıldırım — 08/04/2011 @ 9:33 am | Cevapla

    • 🙂 Hemen ekliyorum.

      Yorum tarafından bestperformancepolatkoyuncu — 10/01/2012 @ 10:34 am | Cevapla


RSS feed for comments on this post.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: