Zafer Polat Koyuncu

1. Zafer Polat Koyuncu Kimdir?

Zafer Polat Koyuncu,

Kocaeli’nde doğmuştur. İlköğretimini Kocaeli Ulugazi İlköğretim Okulu’nda, liseyi Adana Erkek Lisesi’nde, üniversiteyi Ankara Gazi Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine ilk olarak Sakarya Üniversitesi Yönetim Organizasyon bölümünde başlamış, halen Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü’nde devam etmektedir.  Üniversite yıllarında birçok uluslararası enstitüden kendi branşı dışında da eğitimler alan Koyuncu, kişisel gelişim alanında dünyaca ünlü eğitmenlar Sayın Debra Wylde ve Robert Smith’in asistanlığını yapmış ve dönemin en genç kişisel gelişim uzmanı olarak birçok eğitim organizasyonunda görev almıştır.  Kendi branşı dışında almış olduğu eğitimleri branşı ile harmanlayarak, çok sayıda kurum ve kuruluşa eğitim vermiştir. Bursa’da Türkiye’nin en başarılı okullarından biri olan, Emine Örnek Okullarının 2007 yılından itibaren danışmanlığını yapan Koyuncu; öğrenmeyi öğrenme, öğrenme performansını geliştirmenin yolları, yaratıcılık, öğrenci koçluğu, eğitmen eğitimi ile ilgili olarak sunduğu, kişilere ve kurumlara özel eğitim seminerlerini kurucusu olduğu Mind Up Eğitim çatısı altında sürdürmektedir.

Starwood A.Ş. ile kurumsal eğitim akademileri ve zorunlu mesleki eğitimler konusunda da çalışmalar yaparak birçok kurum ve kuruluşa mobilya ve perakende sektörüne özel çözümler üretmiştir.

Erguvan Lions Kulübü ile 2008-2009-2010 yıllarında “Farkındayız” projesiyle 55.000’den fazla öğrenciye eğitim veren Koyuncu, ayrıca ASTV’de “Tut Elinden Hedefinin” Programının yapımcısı ve sunucusu olarak da birçok öğrencisine televizyon aracılığıyla ulaşmıştır.

“Benim Geleceğim Mobilya Projesi”nin danışmanı olarak mesleki eğitimin gelişimi için çalışmalarına devam eden Koyuncu’nun hızlı okuma ve kişisel gelişim üzerine yazmış olduğu üç tane kitabı yayınlanmıştır.

1IMG_0214IMG_9688

Advertisements

Leave a Comment »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

%d bloggers like this: